top of page

Historie

 

JPS Group se od roku 1993 postupně dopracovala k výrobním podnikům a developerským projektům s přesahem do dalších aktivit. Společenství úspěšně propojilo zatím více jak 20 investorů, kteří sdružují své prostředky na investice do zajímavých projektů.

 

U zrodu JPS Group stál Ing. Josef Sova, který v roce 1992 zakládá strojírenskou firmu Josa s.r.o., a jako investor začíná investovat nejdříve do leasingové společnosti. V roce 1996 vstupuje skupina investorů do významných developerský projektů v Českých Budějovicích a Karlových Varech. Aktivita skupiny a počet investorů narůstá v novém tisíciletí a skupina rozšiřuje své aktivity ve strojírenství a realizuje se ve výstavbě obchodních center a rezidenčního bydlení v České republice. 

 

Ve strojírenství jsme dodavatelem a exportérem komponentů řady zahraničních firem. V developmentu jsme realizovali například výstavbu na více než 700 parcelách, výstavbu rodinných domů a bytů, OC Tesco - Obi Příbram, Globus Karlovy Vary, Hypernova Beroun, Kaufland Příbram a další. Díky těmto projektům jsme spolu s investory vydělali několik stovek milionů korun. 

město, noc, silnice, mrakodrap - shutterstock.jpg
Hlavní aktivity
Investiční strategie
  • Koordinace a řízení probíhajících projektů

  • Vyhledávání a realizace nových projektů v oblasti 

  • Real estate a private equity

  • Správa kapitálových účastí

  • Vyhledávání nových co-investorů

Anchor 1

Dlouhodobě se soustředíme na projekty s vysokou přidanou hodnotou s investičním horizontem od 3 do 10 let. 

V developmentu se soustředíme především na projekty obchodních center a rezidenčního bydlení. Snažíme se, aby se naše projekty vyznačovali vysokou kvalitou provedení a nadčasovou architekturou.

Soustředíme se na investice ve střednědobém horizontu a investujeme do developmentu realitních projektů, výroby, zpracování biomasy a výzkumu.

bottom of page